Images

Lego Batman 2-DC HEROES İnceleme.


Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere "Lego Batman 2" adlı oyunun incelemesini sunacağım. Arkadaşlar öncelikle sizlere oyunun yapısından birazcık bahsedeyim. Eğer arkadaşlar bu oyunu oynamış iseniz veya oyunun birkaç videosunu izledi iseniz ADALET TAKIMI 'nı bilirsiniz . Çoğu zaman tüm adalet takımı üyelerinin farklı farklı düşmanları olsa da bu sefer arkadaşlar hepsi Batman'ın sıradan düşmanları ile karşıt olmuşlardır. Oyunda en büyük sorun JOKER olur ama arkadaşlar oyunda çok fazla kötü karakter de vardır . Peşinde çok fazla koşturduğumuz Lex Luthor ve benzeri karakterler de baş belası olmadan oyunu bıraktırmıyorlar . Arkadaşlar fakat oyunda en büyük sorun her zamanki gibi JOKER olmuştur . Bu oyunda arkadaşlar Batman oyunlarının normal serisindeki gibi abartılı güç yoktur arkadaşlar . Lego Batman 1 gibi bu oyunda da abartısız güçler var .

Her şey açıklanmadan önce bir oyun tanıtım videosu izlemenizde fayda var .

>>OYUN VİDEOSU<<>>RESİMLER<<- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Arkadaşlar öncelikle tam olarak bir inceleme yapmadan önce size oyunun kapladığı alanın az olmasına rağmen grafiklerinin de hiç lag yaratmamasının da sizlere extra bir getiri verdiğini de söyleyebilirim . 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

>>OYUN ELEŞTİRİSİ<<

Arkadaşlar öncelikle şu olaylar hakkında birazcık sizlere bilgi vereyim mesela karakterlerin güçleri hakkında . 

Arkadaşlar bildiginiz gibi DC Kahramanlarının güçleri her oyunlarında bir dengesizlik taşır. Arkadaşlar dengesizlikleri sizlere birkaç karakter üzerinde açıklayayım . Arkadaşlar öncelikle hepinizin bildiği gibi eğer SuperMan olayın içerisinde ise kesinlikle olayın aniden bitmesi lazımdı çünkü SuperMan istese tüm şehri Joker ve Lex Luthor'un başına yıkar . Aslında bizlerin istediği SuperMan'ın o kadar dengesiz güç kullanması değil. SuperMan'ın oyuna koyulması .

Arkadaşlar bilginiz üzere Green Lantern parmağında evrenin en güçlü silahını taşımasına rağmen sadece yumruklarını kullanıyor . Bu da Green Lantern hayranlarına hayal kırıklığı uğratıyor.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

>>ÖZET<<

Arkadaşlar bir özet geçecek olursak önümüze ;

 # Grafikleri güzel,
# 0 Bug'a sahip,
# Karakter güçleri dengesiz,
# Eğelenceli maplara sahip,

bir oyun çıkıyor.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

YAZIMI OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM YORUMLARINIZI LÜTFEN EKSİK ETMEYİNİZ .

-------

0 yorum: