Images

Facebook Kırmızı Alarmda !Facebook istatistiklerine göre üyelerinin genç sayısı azalıyor, bununla beraber orta yaşlı kullanıcı sayısı da artıyor.

Bu günlerde Facebook çok sıkıntı çekiyor. Facebook son üç yılda toplamda "11" milyon genç kullanıcıyı kaybetti. Genç bölümüne genel olarak konuşsak da üniversite öğrencileri civarları insanlardan oluşan bu gurup cidden can sıkmakta. Facebook devri kapanıyor gibi görünüyor dayanaklara göre.

Abd'de olan demografi verilerine göre "11" milyon genç kaybederken "4" milyon da yeni kullanıcı kazandı. Fakat kazanılan kullanıcılar üniversite civarlarından daha büyük.

Facebook kırmızı dönemde.


androyazar
Merhaba...
Ben Andro-Yazar. "9.Sınıf'"'a gidiyorum. Okuldan nefret ediyorum. Bir android coderim aynı zamanda. Tabi ki bu konuda acemiyim. Blog yazarlığı işini "1" yıldır yapıyorum. Çok da iyi olmasa da kendime grafiker diyebiliyorum. Bu blogun ilerleyeceğini de düşünüyorum.

4 yorum:

 1. Facebookun böyle durumlara düşeceği hiç aklımdan geçmemişti doğrusu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizim de aklımızdan geçmemişti de ne var ki böyle oldu :( Biraz üzücü aslında. O kadar emek bence bunu hak etmiyordu özellikle bunlar "WA" yüzünden olduğu düşünülüyor.

   Sil
  2. Ne yani Whatsapp yüzünden mi oldu bunlar. Anlamsız bence.

   Sil
  3. Maalesef öyle. Biliyorsunuz çok populerlesmeye basladi.

   Sil